Płatności mobilne \ Cyfrowe Portfele

  • Płatności Mobilne – Płać telefonem jak kartą!!!

   Bank daje możliwość dodania karty do usługi Płatności mobilnych - CYFROWEGO PORTFELA do Apple Pay, Google Pay, Garmin Pay, FitBit Pay.

    

   Dzięki aplikacji Google Pay™ możesz płacić telefonem jak zwykłą kartą plastikową - po prostu zbliżasz telefon do terminala płatniczego i zapłacone!

   Poniżej 3 proste kroki jak pobrać aplikację Google Pay i płacić telefonem:

   • KROK PIERWSZY

   Pobierz darmową aplikację Google Pay ze Sklepu Play

   - musisz mieć konto Google i zaakceptować warunki usługi

   • KROK DRUGI

   Zaloguj się w aplikacji i dodaj kartę VISA lub MasterCard (zarówno z funkcją zbliżeniową jak i bez tej funkcji) postępując zgodnie z wskazówkami wyświetlanymi na ekranie telefonu - możesz zrobić zdjęcie karty lub wprowadzić dane ręcznie. Zaakceptuj regulamin i zgody. Zweryfikuj na podstawie SMS wysłanego na podany numer telefonu.

   - musisz posiadać telefon z Androidem w wersji 5.0 lub wyższej i obsługujący funkcję NFC

   • KROK TRZECI

   Ustaw kartę jako domyślną do płatności Google Pay i gotowe! Aby płacić telefonem, włącz w nim funkcję NFC, wybudź go i zbliż do terminala płatniczego

   - potwierdzenie transakcji zobaczysz na ekranie telefonu (przy kwocie powyżej 100 zł, zatwierdzasz płatność kodem PIN do swojej karty)

   Płatności mobilne za pomocą telefonu są możliwe w tysiącach miejsc w Polsce i za granicą, np.: w sklepach  stacjonarnych, w aplikacjach mobilnych, sklepach internetowych wspierających płatność Google Pay  (”Zapłać Google Pay”).

   Zalety aplikacji Google Pay:

   • bezpłatna i szybka aktywacja usługi,
   • płacenie bez potrzeby logowania się do aplikacji,
   • w momencie płatności nie ma potrzeby łączenia się z internetem,
   • brak opłat za korzystanie z karty w telefonie,
   • bezpieczne i bezproblemowe płatności.

    Baner Google Pay ApplePay

 • Apple Pay w Międzypowiatowym Banku Spółdzielczym w Myszkowie.

  Płać wygodniej, szybciej, bezpieczniej.

  Płacąc za pomocą Apple Pay, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego Banku. Takie transakcje są łatwe, bezpieczne i poufne. Zyskujesz też wygodę – teraz na zakupy nie musisz zabierać portfela bo wystarczy, że masz ze sobą swojego iPhone’a. Płacąc za pomocą Apple Pay poprzez iPhone’a, Apple Watch, iPada lub Maca*, korzystasz ze wszystkich zalet karty płatniczej naszego banku. Płacenie z Apple Pay jest proste, a usługa działa z urządzeniami, których używasz na co dzień. Dane Twojej karty pozostają bezpieczne, ponieważ nie są przechowywane w urządzeniu ani udostępniane podczas transakcji. Płacenie w sklepach, aplikacjach mobilnych (czyli popularnych „apkach”) i internecie jeszcze nigdy nie było tak łatwe, bezpieczne i poufne.

  Zabezpieczenia i prywatność

  Karta płatnicza naszego Banku z Apple Pay. Bezpieczniejsze, bardziej poufne płatności.

  Podczas zakupów Apple Pay wykorzystuje numer przypisany konkretnemu urządzeniu i unikalny kod transakcji. Pełny numer karty nigdy nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Apple i nie może być udostępniany sprzedawcom. Apple Pay nie zachowuje danych o transakcjach, które dałoby się powiązać z Twoją tożsamością, zatem wszystkich zakupów dokonujesz całkowicie poufnie.

  Jak dodać kartę?

  Dodanie karty płatniczej do usługi Apple Pay jest proste.

  Poniżej podpowiadamy, jak to zrobić.

  appe1

  Apple Watch

  • Otwórz aplikację Apple Watch w iPhonie
  • Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę kredytową/debetową”
  • Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą aparatu iPhone’a.

  iPad

  • Przejdź do Ustawień
  • Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę kredytową/debetową”
  • Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą aparatu iPada

  MacBook Pro z czytnikiem Touch ID

  • Otwórz Preferencje systemowe
  • Otwórz sekcję „Wallet i Apple Pay”, a następnie wybierz opcję „Dodaj kartę”
  • Wprowadź kod zabezpieczający swojej karty, aby dodać kartę kredytową lub debetową powiązaną z Twoim kontem iTunes. Albo wybierz opcję „Dodaj inną kartę” i zeskanuj dane karty za pomocą kamery MacBooka Pro

  Jak płacić?

  Z Apple Pay płacisz szybciej i bezpieczniej.

  Płatności w sklepach

  Apple Pay to bezpieczniejszy i szybszy sposób płacenia w sklepach  za pomocą iPhone’a i Apple Watch. Będąc przy kasie, możesz błyskawicznie zapłacić za pomocą urządzeń*, których używasz na co dzień. Aby zapłacić przy użyciu Face ID, kliknij dwukrotnie boczny przycisk, spójrz na ekran, a następnie zbliż iPhone’a do czytnika. Jeśli chcesz zapłacić przy użyciu Touch ID, zbliż iPhone’a do czytnika, trzymając palec na czujniku Touch ID. Płacąc zegarkiem Apple Watch, kliknij dwukrotnie boczny przycisk i zbliż Apple Watch do czytnika.

  Płacenie w apkach i witrynach internetowych

  Apple Pay to prostsza i szybsza metoda płacenia w aplikacjach i internecie, która nie wymaga zakładania kont ani wypełniania długich formularzy. Aby za pomocą iPhone’a lub iPada zapłacić w aplikacji lub witrynie internetowej otwartej w Safari, wybierz Apple Pay na etapie finalizowania transakcji i dokonaj płatności, korzystając z Face ID lub Touch ID. Aby zapłacić w witrynie internetowej otwartej w Safari na Macu, wybierz Apple Pay i dokonaj płatności, korzystając z iPhone’a lub zegarka Apple Watch. Na MacBooku Pro możesz płacić, używając Touch ID na pasku Touch Bar.

  Gdzie można płacić?

  Apple Pay działa wszędzie tam, gdzie widnieją poniższe symbole

  ikonki

  *Lista urządzeń zgodnych z Apple Pay

 • Usługa Garmin Pay dostępna
  dla Klientów Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie.

  garminpay

  Usługa Garmin Pay to usługa transakcji zbliżeniowych, opracowana z myślą o osobach będących w ciągłym ruchu. Niezależnie od tego, czy chcesz wypić filiżankę kawy po porannym biegu, czy przekąsić coś podczas przejażdżki, Garmin Pay umożliwia szybkie i proste dokonywanie zakupów wyłącznie przy użyciu zegarka. Nie masz portfela? Nie masz telefonu? Nie ma problemu.

  Co to jest Garmin Pay?

  Garmin Pay to usługa mobilnych płatności zbliżeniowych realizowanych zegarkiem Garmin, po dodaniu karty płatniczej do cyfrowego portfela. Dzięki usłudze, płacąc zegarkiem, możesz korzystać z tej samej karty płatniczej, której używasz na co dzień. Usługa Garmin Pay działa z wieloma rodzajami kart kredytowych i debetowych, w tym z kartami Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku, aby można było korzystać z zachęt i nagród zapewnianych w związku z korzystaniem z karty.

  Kliknij i sprawdź jakich urządzeń Garmin można używać do dokonywania płatności

  Szybka i łatwa obsługa, czyli jak płacić zegarkiem z Garmin Pay?

  Wystarczą dwa kroki, aby uzyskać dostęp do usługi:

  • Na zegarku wybierz portfel – naciśnij i przytrzymaj przycisk akcji/menu i wybierz ikonę portfela.
  • Wpisz 4-cyfrowe hasło i przyłóż zegarek do terminala.

  To wszystko. Nie trzeba wyjmować telefonu, karty, ani pieniędzy.

  Płać bez obaw z Garmin Pay - prywatność i zabezpieczenia

  Usługa Garmin Pay chroni dane użytkownika, wykorzystując przypisane do danego zegarka numery kart i kody transakcji za każdym razem, gdy użytkownik dokonuje płatności. Numer posiadanej karty nie jest przechowywany w urządzeniu ani na serwerach Garmin. Nie zostaje również przekazany sprzedawcy podczas dokonywania płatności. Możesz dzięki temu płacić bez obaw.

   

 • Usługa Fitbit Pay dostępna
  dla Klientów Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie.

  fitbit

  Klienci Banku mogą korzystać z usługi Fitbit Pay. Z Fitbit Pay możesz korzystać wszędzie tam, gdzie akceptowane są płatności zbliżeniowe.
  Usługa Fitbit Pay działa z kartami kredytowymi i debetowymi Visa® i Mastercard®. Wystarczy dodać je do wirtualnego portfela w zegarku.

  Jakie modele zegarków obsługują funkcję Fitbit Pay?

  Z płatności Fitbit Pay możesz korzystać na urządzeniach: Fitbit Versa 2, Fitbit Versa 2 Special Edition, Fitbit Charge 3 Special Edition, Fitbit Ionic.

  Tutaj znajdziesz aktualną listę urządzeń

  Jak zacząć korzystać z usługi?

  Aby rozpocząć korzystanie z usługi:

  • Pobierz najnowszą wersję aplikacji Fitbit na smartfona. Upewnij się, że zegarek Fitbit jest naładowany.
  • Otwórz aplikację Fitbit na swoim telefonie i przejdź do ustawień zegarka
   Stuknij Fitbit Wallet i postępuj zgodnie z instrukcjami, aby dodać kartę
   Jeśli nie utworzyłeś wcześniej kodu PIN dla swojego zegarka, zostaniesz poproszony o jego ustawienie.
  • Wprowadź dane swojej karty.
  • Przeczytaj i zaakceptuj Regulamin.
  • Wprowadź kod uwierzytelniający, który otrzymasz w formie SMS na swój numer telefonu komórkowego, zarejestrowany w systemie Banku.

  Jak mogę dokonać płatności za pomocą Fitbit Pay?

  Aby zapłacić zegarkiem:

  • Naciśnij i przytrzymaj lewy przycisk na zegarku przez 2 sekundy. Przesuń palcem do ekranu płatności, jeśli nie jest wyświetlany.
  • Jeśli pojawi się monit, wprowadź 4-cyfrowy kod PIN zegarka. Twoja domyślna karta pojawi się na ekranie.
  • Aby zapłacić domyślną kartą, przytrzymaj nadgarstek w pobliżu terminala płatniczego
   Gdy płatność się powiedzie, zegarek wibruje, a na ekranie pojawi się potwierdzenie.

  Bezpieczeństwo

  Korzystanie z Fitbit Pay jest bezpieczniejsze niż używanie tradycyjnej karty. Każda transakcja Fitbit Pay wymaga użycia osobistego 4-cyfrowego kodu PIN w celu dodatkowej ochrony
  Numer Twojej karty i tożsamość nie są udostępniane sprzedawcy, a rzeczywiste numery kart nie są przechowywane na Twoim urządzeniu – zamiast tego używany jest unikalny numer tokena.