Loteria promocyjna – weź kredyt i wygraj 5.000 zł!!!

Klienci Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie (zrzeszonego w Grupie BPS), korzystający z oferty kredytowej, mogą wziąć udział w loterii promocyjnej pod nazwą „Logiczne, że się opłaca”. Loteria obejmuje kredyty udzielone między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. Losowania nagród rozpoczną się 1 września 2021 r. i odbywać się będą codziennie od poniedziałku do piątku. Do wygrania jest aż 50 nagród po 5 000 zł.

Warunkiem udziału w loterii jest skorzystanie z oferty kredytowej Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie. W akcji promocyjnej biorą udział następujące produkty kredytowe dla Klientów indywidualnych:

  • kredyt gotówkowy,
  • EXTRA Kredyt
  • kredyt „SENIOR”
  • kredyt hipoteczny: „Mój Dom” lub „Uniwersalny kredyt hipoteczny”
  • kredyt okolicznościowy „Lato/Jesień/Zima”
  • kredyt konsolidacyjny „Pomocna dłoń”

Szczegóły dotyczące poszczególnych kredytów pod linkiem: https://www.bsmyszkow.pl/klienci-indywidualni/kredyty

Minimalna kwota kredytu uprawniająca do rejestracji w loterii to 5 000 zł.

Klienci, którzy podpisują umowę kredytową między 2 sierpnia a 9 listopada 2021 r. otrzymują voucher z unikalnym numerem. Numer ten należy wpisać podczas rejestracji na stronie loterii www.logiczne.mojbank.pl. Losowania nagród będą odbywać się od poniedziałku do piątku w terminie od 1 września do 9 listopada 2021 r.

Każdy zarejestrowany Klient może grać wielokrotnie (ale tylko raz dziennie), zwiększając swoją szansę na wygraną. Wygrać można tylko raz – ekstra 5 000 zł. Jeżeli w danym dniu wygrana już padła, użytkownik wchodząc na stronę loterii otrzyma komunikat zapraszający do dalszej gry w kolejnych dniach. Łącznie jest 50 nagród pieniężnych po 5 000 zł każda!!!

Więcej informacji na temat loterii promocyjnej „Logiczne, że się opłaca” oraz Regulamin znaleźć można na stronie www.logiczne.mojbank.pl

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla kredytów hipotecznych wynosi od 3,61%
do 7,73%, natomiast dla kredytów gotówkowych od 8,19% do 15,38%.

AKTUALNOŚCI

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 6,70%
WIBOR 3M - średnia 7,03%

 

Kod  SWIFT/BIC: POLUPLPR

KURSY WALUT
 

SymbolSkupSprzedaż
USD4.49704.7003
EUR4.57684.7833