Bieg Jurajski EXTREME JURA

Międzypowiatowy Bank Spółdzielczy w Myszkowie jako instytucja mająca na względzie społeczną odpowiedzialność biznesu włączył się we wsparcie finansowe inicjatywy pn. Bieg Jurajski EXTREME JURA.

Organizatorzy biegu, Grupa Biegowa Biegaj z Żarkami, popularyzują i upowszechniają bieganie jako sposób na aktywny wypoczynek i prozdrowotne oddziaływanie na człowieka,
 a taki cel wpisuje się również w politykę Banku, która obejmuje działania ESG.

Bank miał w organizowanych biegach nie tylko akcent finansowy. W biegach udział wzięli również pracownicy Banku ze swoimi rodzinami.

Na podium zasłużył asystujący swojemu tacie pięcioletni  Szymuś, który także dzielnie biegał. Z kolei tatuś wywalczył 13 pozycję. Mama, pracownica Banku, dzielnie wspierała zawodników. Było dużo satysfakcji i radości.

zdjecie.jpg

20220821_125529.jpg

                     

To bardzo miła okoliczność, że Bank może wspierać aktywną turystykę przy zaangażowaniu swoich pracowników, którzy wybierają formę aktywnego trybu życia.

Zarząd Międzypowiatowego Banku w Myszkowie gratuluje wszystkim, 152 uczestnikom biegu, a w sposób szczególny tym , którzy stanęli na podium.