Strona Główna

Bezcenne Chwile od MasterCard

Bezcenne Chwile od MasterCard już dostępne dla użytkowników kart debetowych Międzypowiatowego Banku Spółdzielczych w Myszkowie

Program lojalnościowy pn. Bezcenne Chwile jest już dostępny dla Klientów indywidulanych Międzypowiatowego Banku Spółdzielczego w Myszkowie, którzy posiadają obecnie kartę debetową MasterCard jak i osoby dopiero wnioskujące o nową kartę. Wystarczy, w przypadku nowych Klientów, zawnioskować o kartę debetową MasterCard, a w przypadku obecnych – zarejestrować się na stronie Bezcennych Chwil i dokonywać transakcji kartą, aby zbierać punkty. Każda płatność, zrealizowana kartą zarejestrowaną w programie, u dowolnego sprzedawcy czy usługodawcy na terenie Polski, automatycznie zasila konto uczestnika punktami, które można wymieniać na nagrody pozwalające realizować pasje i zainteresowania użytkownika. Najwięcej punktów zyskuje się podczas transakcji u partnerów handlowych programu, wśród których znajduje się już ponad 80 marek detalicznych z 19 różnych kategorii zakupowych, w tym tak popularne jak RTV Euro AGD, Carrefour, Circle K, Decathlon czy Empik. Program Bezcenne Chwile wyróżniają również spersonalizowane oferty, dostosowane do zwyczajów zakupowych konkretnego konsumenta.

Wdrożeniu programu towarzyszy promocja na start – za dokonanie przynajmniej jednej transakcji kartą zarejestrowaną w programie uczestnik otrzyma nagrodę w postaci punktów, które będzie mógł wykorzystać m.in. na voucher o wartości 50 zł do odbioru w katalogu nagród. Klienci mogą przystąpić do Bezcennych Chwil podczas wnioskowania o kartę placówce Banku.  Promocja jest przeznaczona dla pełnoletnich klientów indywidualnych i trwa do 31 sierpnia lub do wyczerpania puli nagród.

W ciągu minionego roku płatności bezgotówkowe zyskały wielu nowych zwolenników. Do korzystania z kart płatniczych przekonały się zarówno osoby robiące zakupy w sklepach stacjonarnych, jak i tych internetowych.

Liczą się pasje i bezcenne chwile. Jak wynika z badania  przeprowadzonego na zlecenie MasterCard, zdecydowana większość Polaków tj. 66%  ma swoją ulubioną pasję. To właśnie zainteresowania stały się podstawą do stworzenia katalogu nagród w programie Bezcenne Chwile. Tradycyjny katalog rzeczowy zastąpiły indywidualne cele, do realizacji których dążą uczestnicy programu. Cele te są podzielone na 8 kategorii: film, muzyka, sport, rozrywka, podróże, kulinaria, zakupy i pomaganie.

Więcej informacji o programie znajduje się na stronie www.bezcennechwile.pl i mojbank.pl/bezcenne-chwile

AKTUALNOŚCI

STAWKI REFERENCYJNE

WIBOR 1M - średnia 0,18
WIBOR 3M - średnia 0,21

 

Kod  SWIFT/BIC: POLUPLPR

KURSY WALUT
 

Symbol Skup Sprzedaż
USD 3.7420 3.9286
EUR 4.4422 4.6679